To'liq nomlanishi:"NAM MOUNTECH AVTO PART" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2017Ro'yxatga olish raqami:520123Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.01.2022Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:29320 - Аvtotrаnsport vositаlаri uchun boshqа butlovchi qismlаr vа аksessuаrlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714401 - Namangan viloyati, NamanganSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:23.05.2017Регистрационный номер:520123Дата перерегистрации:23.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.01.2022Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:29320 - Производство прочих комплектующих и аксессуаров для автотранспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714401 - Наманганская область, НаманганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления