To'liq nomlanishi:"QULAY XARID" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.01.2019Ro'yxatga olish raqami:663534Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.01.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47990 - Do'konlаr, chodirlаr vа bozorlаrdаn tаshqаridаgi boshqа chаkаnа sаvdoTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"QULAY XARID" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.01.2019Регистрационный номер:663534Дата перерегистрации:09.01.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47990 - Прочая розничная торговля вне магазинов, палаток и рынковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления