To'liq nomlanishi:"METAL PROCESSING TECHNOLOGY" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.12.2016Ro'yxatga olish raqami:012648-08Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.06.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:19 401 596 630.40 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:24440 - Mis ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:08374 - O'zbekiston elektrotexnika sanoati korxonalari uyushmasi

Дата регистрации:26.12.2016Регистрационный номер:012648-08Дата перерегистрации:06.06.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:19 401 596 630.40 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:24440 - Производство медиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:08374 - Ассоциация предприятий электротехнической промышленности Узбекистана
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326060033804Статус свидетельства НДС: