To'liq nomlanishi:"KLT VENTURE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.12.2022Ro'yxatga olish raqami:2037995Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.06.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:257 850 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46170 - Oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn ichimliklаr, vа tаmаki mаhsulotlаri ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"KLT VENTURE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.12.2022Регистрационный номер:2037995Дата перерегистрации:12.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:257 850 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46170 - Деятельность агентов по оптовой торговле пищевыми продуктами, включая напитки, и табачными изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326010211359Статус свидетельства НДС: