To'liq nomlanishi:"ALSKOM SUG`URTA KOMPANIYASI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.07.2014Ro'yxatga olish raqami:109Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.09.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:60 272 931 060.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:65120 - Hаyotni sug`urtаlаshdаn tаshqаri sug`urtаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:03593 - O‘zbekiston Respublikasi Raqamli texnologiyalar vazirligi

Дата регистрации:10.07.2014Регистрационный номер:109Дата перерегистрации:30.09.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:60 272 931 060.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:65120 - Страхование, кроме страхования жизниОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:03593 - Министерство цифровых технологий Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030011787Статус свидетельства НДС: