To'liq nomlanishi:"ULTRA RESISTANT VENTILATION" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.08.2021Ro'yxatga olish raqami:1025494Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.01.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.06.2022Ustav kapitalining hajmi:50 200 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:25500 - Listlаngаn metаllni bolg`аlаsh, iskаnjаlаsh, qoliplаsh, rolikli egish mаshinаlаridа listlаngаn metаllni profillаsh; poroshok metаllurgiyaTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:11.08.2021Регистрационный номер:1025494Дата перерегистрации:28.01.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.06.2022Размер уставного фонда:50 200 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:25500 - Ковка, прессование, штамповка, профилирование листового металла роликами и профилировка листового металла на роликовой листогибочной машине; порошковая металлургияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления