To'liq nomlanishi:"RETAIL GROUP FERGANA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.07.2017Ro'yxatga olish raqami:749Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.03.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:84 135 513.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46390 - Oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn ichimliklаr, vа tаmаki mаhsulotlаri ixtisoslаshmаgаn ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730401 - Farg‘ona viloyati, Farg‘onaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:330120024539QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:28.07.2017Регистрационный номер:749Дата перерегистрации:23.03.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:84 135 513.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46390 - Неспециализированная оптовая торговля продуктами питания, включая напитки, и табачными изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330120024539Статус свидетельства НДС: