To'liq nomlanishi:"SIGMA GOLD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.06.2019Ro'yxatga olish raqami:730328Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.06.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.06.2023Ustav kapitalining hajmi:500 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46490 - Boshqа mаishiy tovаrlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726264 - Toshkent shahri, Bektemir tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SIGMA GOLD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.06.2019Регистрационный номер:730328Дата перерегистрации:07.06.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.06.2023Размер уставного фонда:500 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46490 - Оптовая торговля прочими бытовыми товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726264 - город Ташкент, Бектемирский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления