To'liq nomlanishi:"WELKIN AIRWAYS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.09.2020Ro'yxatga olish raqami:892896Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.09.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:52291 - Temir yo'l, аvtotrаnsport, dengiz yoki hаvo orqаli trаnsportdа tаshishni tаshkil qilishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"WELKIN AIRWAYS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.09.2020Регистрационный номер:892896Дата перерегистрации:16.09.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:52291 - Организация транспортировки по железной дороге, автотранспортом, морем или по воздухуОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления