To'liq nomlanishi:"BEST BLACK HORSE" MAS‘ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:31.03.2018Ro'yxatga olish raqami:595187Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:31.03.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:7 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01431 - Otlаrni ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706219818 - Buxoro viloyati, Kogon tumani, Yangi xayotSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:31.03.2018Регистрационный номер:595187Дата перерегистрации:31.03.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:7 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01431 - Разведение лошадейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706219818 - Бухарская область, Каганский район, Янги хаетСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления