To'liq nomlanishi:"REAL ELIT CHICKEN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.07.2020Ro'yxatga olish raqami:867980Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.04.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:30.04.2025Ustav kapitalining hajmi:25 950 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:10120 - Uy pаrrаndаlаri go'shtini qаytа ishlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733220 - Xorazm viloyati, Xazorasp tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:03.07.2020Регистрационный номер:867980Дата перерегистрации:30.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:30.04.2025Размер уставного фонда:25 950 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:10120 - Переработка мяса домашней птицыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733220 - Хорезмская область, Хазараспский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления