To'liq nomlanishi:"GOLDEN BEER-AND" МАСЪУЛИЯТИ ЧЕКЛАНГАН ЖАМИЯТИ
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.10.2005Ro'yxatga olish raqami:149Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.10.2005Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:Holati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46900 - Ixtisoslаshmаgаn ulgurji sаvdoTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703220505 - Andijon viloyati, Qo‘rg‘ontepa tumani, QorasuvSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GOLDEN BEER-AND" МАСЪУЛИЯТИ ЧЕКЛАНГАН ЖАМИЯТИ
Дата регистрации:12.10.2005Регистрационный номер:149Дата перерегистрации:12.10.2005Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46900 - Оптовая неспециализированная торговляОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703220505 - Андижанская область, Кургантепинский район, КарасуСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления