To'liq nomlanishi:"ARMATEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.02.2010Ro'yxatga olish raqami:004105-05Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.09.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:22 048 201 173.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:14190 - Boshqа kiyimlаr vа аksessuаrlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727249 - Toshkent viloyati, Parkent tumaniSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi

Полное наименование:"ARMATEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:26.02.2010Регистрационный номер:004105-05Дата перерегистрации:25.09.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:22 048 201 173.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:14190 - Производство прочей одежды и аксессуаровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727249 - Ташкентская область, Паркентский районСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326090019673Статус свидетельства НДС: