To'liq nomlanishi:"INTEGRAL IMKON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.08.2007Ro'yxatga olish raqami:001758-01Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.08.2007Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:09.08.2022Ustav kapitalining hajmi:1 713 960 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:45320 - Аvtomobil detаllаri, uzellаri vа jihozlаrining chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"INTEGRAL IMKON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.08.2007Регистрационный номер:001758-01Дата перерегистрации:14.08.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:09.08.2022Размер уставного фонда:1 713 960 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:45320 - Розничная торговля деталями, узлами и принадлежностями для автомобилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления