To'liq nomlanishi:"AVIA CONSULTING BUSINESS GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.03.2019Ro'yxatga olish raqami:701378Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.03.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:8 200 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:77350 - Hаvo trаnsporti vositаlаri vа uskunаlаri ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727413 - Toshkent viloyati, BekobodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:19.03.2019Регистрационный номер:701378Дата перерегистрации:19.03.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:8 200 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:77350 - Аренда и лизинг воздушных транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727413 - Ташкентская область, БекабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления