To'liq nomlanishi:"BEST GAMMA ARK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.05.2021Ro'yxatga olish raqami:995643Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.07.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:75 464 752.38 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:20300 - Bo'yoqlаr, lаklаr vа shu kаbi bo'yovchi moddаlаr, bosmаxonа bo'yoqlаri vа mаstikаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706219 - Buxoro viloyati, Kogon tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BEST GAMMA ARK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.05.2021Регистрационный номер:995643Дата перерегистрации:30.07.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:75 464 752.38 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:20300 - Производство красок, лаков и аналогичных красящих веществ, типографской краски и мастикиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706219 - Бухарская область, Каганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306090252176Статус свидетельства НДС: