To'liq nomlanishi:"YUSANFARM TRADING" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.10.2008Ro'yxatga olish raqami:004165-10Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.11.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.11.2025Ustav kapitalining hajmi:87 650 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:52240 - Yuklаrgа ishlov berishTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"YUSANFARM TRADING" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:17.10.2008Регистрационный номер:004165-10Дата перерегистрации:21.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.11.2025Размер уставного фонда:87 650 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:52240 - Транспортная обработка грузовОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления