To'liq nomlanishi:"SHPS BIZNES INVEST CO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:31.05.2024Ro'yxatga olish raqami:2476379Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:731 650 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:08120 - Ochiq shаg`аl vа qum konlаrini ishlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735211 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Qorao‘zak tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:31.05.2024Регистрационный номер:2476379Дата перерегистрации:07.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:731 650 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:08120 - Разработка гравийных и песчаных карьеровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735211 - Республика Каракалпакстан, Караузякский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335220322380Статус свидетельства НДС: