To'liq nomlanishi:"BAXTIYOR PROGRESS" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.05.2009Ro'yxatga olish raqami:0855Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.05.2009Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:27.03.2022Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46690 - Boshqа texnikа vа uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733226 - Xorazm viloyati, Xiva tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BAXTIYOR PROGRESS" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:07.05.2009Регистрационный номер:0855Дата перерегистрации:07.05.2009Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.03.2022Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46690 - Оптовая торговля прочей техникой и оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733226 - Хорезмская область, Хивинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления