To'liq nomlanishi:"OIL PRODUCT MAX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.02.2021Ro'yxatga olish raqami:950868Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.10.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:19 634 340 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46330 - Sut mаhsulotlаri, tuxum, ovqаtgа ishlаtilаdigаn yog` vа moylаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718406 - Samarqand viloyati, Kattaqo‘rg‘onSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"OIL PRODUCT MAX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.02.2021Регистрационный номер:950868Дата перерегистрации:27.10.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:19 634 340 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46330 - Оптовая торговля молочными продуктами, яйцами, пищевыми маслами и жирамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718406 - Самаркандская область, КаттакурганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318060191445Статус свидетельства НДС: