To'liq nomlanishi:"HUAPENG WING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.12.2011Ro'yxatga olish raqami:48Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.12.2011Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:100 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:22220 - Tovаrlаr uchun plаstik qаdoqlаsh mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706212822 - Buxoro viloyati, Vobkent tumani, Qo‘ng‘irotSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"HUAPENG WING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:29.12.2011Регистрационный номер:48Дата перерегистрации:29.12.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:22220 - Производство пластиковых упаковок для товаровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706212822 - Бухарская область, Вабкентский район, КунградСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306060089987Статус свидетельства НДС: