To'liq nomlanishi:"BIS-ECO CHEMICALS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.05.2018Ro'yxatga olish raqami:610305Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.05.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:12.03.2022Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:20130 - Boshqа аsosiy noorgаnik kimyoviy moddаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726264 - Toshkent shahri, Bektemir tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.05.2018Регистрационный номер:610305Дата перерегистрации:22.05.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:12.03.2022Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:20130 - Производство прочих основных неорганических химических веществОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726264 - город Ташкент, Бектемирский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления