To'liq nomlanishi:"WESTERN FOOD GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.07.2024Ro'yxatga olish raqami:2508514Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:15 205 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:56100 - Restorаnlаr vа oziq-ovqаt mаhsulotlаri etkаzish bo'yichа xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727248 - Toshkent viloyati, Qibray tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:03.07.2024Регистрационный номер:2508514Дата перерегистрации:25.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:15 205 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:56100 - Рестораны и услуги по доставке продуктов питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727248 - Ташкентская область, Кибрайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327060259542Статус свидетельства НДС: