To'liq nomlanishi:"O`ZGAZLOYIHA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.01.1995Ro'yxatga olish raqami:00208Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.03.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 631 700.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:71110 - Me'morchilik sohаsidаgi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714401 - Namangan viloyati, NamanganSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"O`ZGAZLOYIHA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.01.1995Регистрационный номер:00208Дата перерегистрации:18.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 631 700.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:71110 - Деятельность в области архитектурыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714401 - Наманганская область, НаманганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления