To'liq nomlanishi:"UMID" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.08.1995Ro'yxatga olish raqami:547Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.08.1995Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:21 975 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46390 - Oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn ichimliklаr, vа tаmаki mаhsulotlаri ixtisoslаshmаgаn ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1722212877 - Surxondaryo viloyati, Jarqo‘rg‘on tumani, SurxonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"UMID" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:03.08.1995Регистрационный номер:547Дата перерегистрации:03.08.1995Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:21 975 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46390 - Неспециализированная оптовая торговля продуктами питания, включая напитки, и табачными изделиямиОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1722212877 - Сурхандарьинская область, Джаркурганский район, СурханСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:322080013231Статус свидетельства НДС: