To'liq nomlanishi:"BELLUS TANDEM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.08.2014Ro'yxatga olish raqami:007162-03Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.12.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:32 500 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:82910 - To'lovlаrni yig`ish bo'yichа аgentliklаr vа kredit byurolаri fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BELLUS TANDEM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.08.2014Регистрационный номер:007162-03Дата перерегистрации:16.12.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:32 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:82910 - Деятельность агентств по сбору платежей и кредитных бюроОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления