To'liq nomlanishi:"MATCH SERVICE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.01.2012Ro'yxatga olish raqami:004916-01Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.04.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:23.04.2026Ustav kapitalining hajmi:2 600.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:82920 - O'rаsh-joylаshtirish fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MATCH SERVICE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.01.2012Регистрационный номер:004916-01Дата перерегистрации:07.04.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.04.2026Размер уставного фонда:2 600.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:82920 - Упаковочная деятельностьОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления