To'liq nomlanishi:"NEFTEGAZ QUVUR TA'MIR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.07.2021Ro'yxatga olish raqami:1011026Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.11.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:43299 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn qurilish-montаj ishlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706401 - Buxoro viloyati, BuxoroSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:05.07.2021Регистрационный номер:1011026Дата перерегистрации:17.11.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:43299 - Прочие строительно-монтажные работы, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления