To'liq nomlanishi:"NEW BIG OIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.12.2024Ro'yxatga olish raqami:2659771Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.04.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:292 168 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47300 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа motor yoqilg`isi chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727220 - Toshkent viloyati, Bekobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NEW BIG OIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.12.2024Регистрационный номер:2659771Дата перерегистрации:03.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:292 168 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47300 - Розничная торговля в специализированных магазинах моторным топливомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727220 - Ташкентская область, Бекабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления