To'liq nomlanishi:"YOUTH PROJECT HOUSE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.01.2023Ro'yxatga olish raqami:2062430Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.09.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:09.09.2025Ustav kapitalining hajmi:35 300 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:58190 - Nаshriyotchilik fаoliyatining boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.01.2023Регистрационный номер:2062430Дата перерегистрации:08.09.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:09.09.2025Размер уставного фонда:35 300 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:58190 - Прочие виды издательской деятельностиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления