To'liq nomlanishi:"POLITRON NERUD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.05.2009Ro'yxatga olish raqami:2351Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.04.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:400 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:77120 - Yuk tаshuvchi trаnsport vositаlаri ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708209 - Jizzax viloyati, G‘allaorol tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"POLITRON NERUD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.05.2009Регистрационный номер:2351Дата перерегистрации:01.04.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:400 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77120 - Аренда и лизинг грузовых транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708209 - Джизакская область, Галляаральский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:308030008232Статус свидетельства НДС: