To'liq nomlanishi:"JAXONGIR-SHOXRUX" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.04.2006Ro'yxatga olish raqami:730Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.04.2006Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 336 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727224856 - Toshkent viloyati, Bo‘stonliq tumani, SoyliqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"JAXONGIR-SHOXRUX" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:19.04.2006Регистрационный номер:730Дата перерегистрации:19.04.2006Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 336 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727224856 - Ташкентская область, Бостанлыкский район, СайлыкСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления