To'liq nomlanishi:"BIZNES APTEKA YURINFORM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.01.2024Ro'yxatga olish raqami:2361742Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.01.2025Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:58290 - Boshqа dаsturiy tа'minotlаrni chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727265 - Toshkent viloyati, Toshkent tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.01.2024Регистрационный номер:2361742Дата перерегистрации:16.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.01.2025Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:58290 - Выпуск прочего программного обеспеченияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265 - Ташкентская область, Ташкентский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления