To'liq nomlanishi:"SCREEN PRINT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.03.2008Ro'yxatga olish raqami:003701-11Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.06.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:507 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13300 - To'qimаchilik mаhsulotlаrini bezаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SCREEN PRINT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.03.2008Регистрационный номер:003701-11Дата перерегистрации:03.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:507 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13300 - Отделка текстильных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326040165963Статус свидетельства НДС: