To'liq nomlanishi:"ABETOR PRESTIJ" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.05.2011Ro'yxatga olish raqami:7640Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.05.2011Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:100 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:47110 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа аsosаn oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn ichimliklаr, vа tаmаki mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1718401 - Samarqand viloyati, SamarqandSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ABETOR PRESTIJ" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:16.05.2011Регистрационный номер:7640Дата перерегистрации:16.05.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:47110 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах преимущественно продуктами питания, включая напитки, и табачными изделиямиОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления