To'liq nomlanishi:"ZANGIOTA CHINNISI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.03.2013Ro'yxatga olish raqami:4276Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.03.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:16.07.2024Ustav kapitalining hajmi:3 300 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:23410 - Mаishiy vа dekorаtiv kerаmik buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727237558 - Toshkent viloyati, Zangiota tumani, O‘rtaovulSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:06.03.2013Регистрационный номер:4276Дата перерегистрации:06.03.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.07.2024Размер уставного фонда:3 300 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23410 - Производство керамических бытовых и декоративных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237558 - Ташкентская область, Зангиатинский район, УртааулСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления