To'liq nomlanishi:"SHAMS FOOD 2024" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.12.2023Ro'yxatga olish raqami:2333377Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 235 724 705.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:56290 - Ovqаtlаnishni tаshkil qilishning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712401 - Navoiy viloyati, NavoiySOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SHAMS FOOD 2024" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.12.2023Регистрационный номер:2333377Дата перерегистрации:28.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 235 724 705.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:56290 - Прочие виды организации питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712401 - Навоийская область, НавоиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:312010234807Статус свидетельства НДС: