To'liq nomlanishi:"QUYTOSH KONI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.07.1999Ro'yxatga olish raqami:40Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.03.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 364 788 665.20 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:08110 - Qurilish vа pаrdozlаsh uchun tosh, ohаktosh, gips, bo'r vа slаnetslаr qаzib olishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708209 - Jizzax viloyati, G‘allaorol tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"QUYTOSH KONI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.07.1999Регистрационный номер:40Дата перерегистрации:13.03.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 364 788 665.20 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:08110 - Добыча отделочного и строительного камня, известняка, гипса, мела и сланцевОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708209 - Джизакская область, Галляаральский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:308030001423Статус свидетельства НДС: