To'liq nomlanishi:"ORION EKSPRESS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.07.2004Ro'yxatga olish raqami:000560-08Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.07.2004Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:01.08.2024Ustav kapitalining hajmi:52 011 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46360 - Shаkаr, shokolаd vа shаkаrli qаndolаt mаhsulotlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ORION EKSPRESS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.07.2004Регистрационный номер:000560-08Дата перерегистрации:22.07.2004Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:01.08.2024Размер уставного фонда:52 011 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46360 - Оптовая торговля сахаром, шоколадом и сахаристыми кондитерскими изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления