To'liq nomlanishi:"NAZAR-AVTOHAVASKORLAR" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.06.2018Ro'yxatga olish raqami:616433Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.07.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:8 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:85530 - Trаnsport vositаlаri xаydovchilаrini tаyyorlаsh mаktаblаri fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733226 - Xorazm viloyati, Xiva tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.06.2018Регистрационный номер:616433Дата перерегистрации:21.07.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:8 500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85530 - Деятельность школ подготовки водителей транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733226 - Хорезмская область, Хивинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010235963Статус свидетельства НДС: