To'liq nomlanishi:"MARYAM 2024" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.12.2023Ro'yxatga olish raqami:2343611Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.06.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:15.01.2026Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46460 - Fаrmаtsevtikа tovаrlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730405 - Farg‘ona viloyati, Qo‘qonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MARYAM 2024" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.12.2023Регистрационный номер:2343611Дата перерегистрации:03.06.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.01.2026Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46460 - Оптовая торговля фармацевтическими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730405 - Ферганская область, КокандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления