To'liq nomlanishi:"SUPERLOGOPED" NODAVLAT TA`LIM MUASSASASI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.07.2025Ro'yxatga olish raqami:2867016Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.11.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:85600 - Tа'lim sohаsidаgi yordаmchi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:190 - Boshqa guruhlarga kiritilmagan tijorat tashkilotiSOATO:1730401 - Farg‘ona viloyati, Farg‘onaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SUPERLOGOPED" NODAVLAT TA`LIM MUASSASASI
Дата регистрации:02.07.2025Регистрационный номер:2867016Дата перерегистрации:06.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85600 - Вспомогательная деятельность в области образованияОПФ:190 - Коммерческая организация, не включенная в другие группировкиСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления