To'liq nomlanishi:"TERMIZ SIFAT TAYYORLOV SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.01.2016Ro'yxatga olish raqami:1255Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.01.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 596 976 585.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46730 - Yog`och, qurilish mаteriаllаri vа sаnitаriya-texnik uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722220 - Surxondaryo viloyati, Termiz tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.01.2016Регистрационный номер:1255Дата перерегистрации:19.01.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 596 976 585.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46730 - Оптовая торговля лесоматериалами, строительными материалами и санитарно-техническим оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722220 - Сурхандарьинская область, Термезский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления