To'liq nomlanishi:"ALTA MET JIZZAH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.12.2025Ro'yxatga olish raqami:3049394Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:400 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:07290 - Boshqа rаngli metаll rudаlаrini qаzib olishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708209 - Jizzax viloyati, G‘allaorol tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.12.2025Регистрационный номер:3049394Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:400 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:07290 - Добыча руд прочих цветных металловОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708209 - Джизакская область, Галляаральский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления