To'liq nomlanishi:"UNIVERSALKLINIK" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.03.2020Ro'yxatga olish raqami:821876Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.08.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:97 221 534.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:86100 - Shifoxonа muаssаsаlаri fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730227 - Farg‘ona viloyati, Toshloq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:02.03.2020Регистрационный номер:821876Дата перерегистрации:17.08.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:97 221 534.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:86100 - Деятельность больничных учрежденийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730227 - Ферганская область, Ташлакский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010304132Статус свидетельства НДС: