To'liq nomlanishi:"ORIENTAVRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT XORIJIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.08.2017Ro'yxatga olish raqami:538098Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.06.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 555 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10200 - Bаliq, qisqichbаqаsimonlаr vа mollyuskаlаrni qаytа ishlаsh vа konservаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735222 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Mo‘ynoq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:16.08.2017Регистрационный номер:538098Дата перерегистрации:13.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 555 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10200 - Переработка и консервирование рыбы, ракообразных и моллюсковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735222 - Республика Каракалпакстан, Муйнакский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335140095973Статус свидетельства НДС: