To'liq nomlanishi:"ART WAY GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.03.2016Ro'yxatga olish raqami:005126-06Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.03.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:12 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:46710 - Qаttiq, suyuq vа gаzsimon yoqilg`i vа shu kаbi mаhsulotlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ART WAY GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.03.2016Регистрационный номер:005126-06Дата перерегистрации:15.03.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:12 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:46710 - Оптовая торговля твердым, жидким и газообразным топливом и подобными продуктамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления