To'liq nomlanishi:"YANGI HAYOT KAMOLBEK TOP" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.08.2016Ro'yxatga olish raqami:5644Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.08.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727259848 - Toshkent viloyati, Yangiyo‘l tumani, Qo‘sh yog‘ochSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"YANGI HAYOT KAMOLBEK TOP" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:18.08.2016Регистрационный номер:5644Дата перерегистрации:18.08.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727259848 - Ташкентская область, Янгиюльский район, КушегочСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления