To'liq nomlanishi:"BABTIN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.01.2023Ro'yxatga olish raqami:2068180Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.09.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:8 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10610 - Tegirmon-yormа sаnoаti mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724216 - Sirdaryo viloyati, Sayxunobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BABTIN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.01.2023Регистрационный номер:2068180Дата перерегистрации:18.09.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:8 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10610 - Производство продуктов мукомольно-крупяной промышленностиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724216 - Сырдарьинская область, Сайхунабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010279781Статус свидетельства НДС: