To'liq nomlanishi:"BAMBI LAND" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.11.2015Ro'yxatga olish raqami:008940-11Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.01.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:03.04.2022Ustav kapitalining hajmi:2 772 554 980.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:47650 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа o'yin vа o'yinchoqlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BAMBI LAND" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.11.2015Регистрационный номер:008940-11Дата перерегистрации:06.01.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.04.2022Размер уставного фонда:2 772 554 980.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47650 - Розничная торговля в специализированных магазинах играми и игрушкамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления